• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Celoxy
İçerik Üreticisi
  • Konular143
  • Mesajlar143
  • Rep puanı 0
Konteyner satışı konusunda son derece uzman ve deneyim sahibi olan firmamız, ikinci el konteyner seçeneklerinde de en iyi hizmetleri sunmaktadır. En büyük konteyner sağlayıcılarından biri olarak, 2. el konteyner hizmetlerimizde en kaliteli ve modifiye edilmiş konteynerleri müşterilerimize sunuyoruz.

Bunun yanında pek çok farklı çeşitlerimizle müşterilerimize geniş bir ürün yelpazede sunuyoruz. Kuru ve reefer ikinci el konteyner satışlarımızda en dayanıklı ve sağlam konteyner satışı gerçekleştirmekteyiz. 

İkinci El Konteyner Satış Hizmetleri 

Firmamız, tüm onarım ya da modifikasyon işlemlerinde ikinci el konteyner çeşitlerimizde restorasyon ve modifikasyon işlemi yaparak, bu konteynerlerin çok daha aktif bir şekilde kullanılmasını sağlanmaktadır.

Tüm onarımlar, IICL standartlarının yanında dünya çapındaki nakliye hatları ve leasing firmalarının kendi kriterlerini karşılayan kalifiye onarım ekiplerimiz ve profesyonel reefer teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında yeniden üretilmiş konteyner satışında 40'lık ya da 20'lik konteyner seçenekleri sunuyoruz.

Kaliteli Konteyner Çeşitleri 

Genelde ikinci el konteyner satışlarımızda, herhangi bir işlev için, kullanıcıların ihtiyaçlarına ya da özelliklerine göre özel olarak üretilebilen yeni ve kullanılmış özel konteynerler de tedarik edebiliriz. Genelde ikinci el ekipmana ihtiyaç duyan müşterilerimize, hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı pek çok farklı seçenek sunmaktayız.

Bunun yanında kullanılan 1. sınıf malzemelerimiz ile en güvenli ulaşım kolaylığını sunmaktayız. İkinci el konteynerlerimizin hepsi kilitleme sistemleri bakımından birçok farklı testten geçirilmektedir. Bunun yanında konteynerin 8 köşesinde de taşıma ve kilitleme işlemlerini kolay kolaylaştıracak olan mekanizmalar bulunmaktadır. Tüm konteyner stoklarımızın üretimleri çelik kasadan yapılmaktadır.

Web Sitemiz : https://www.urskonteyner.com/
Adres: Hadımköy Yolu Üzeri Terme Sk. No:4 Ömerli Kiptaş 2 Konutları B8 Blok D:33 Arnavutköy/Ömerli/İSTANBUL
Telefon & WhatsApp: 0532 693 4499
Telefon: 0553 268 8405
Bunu ilk beğenen sen ol.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Konteyner Celoxy 0 27 14-07-2023, 21:50:15
Son Mesaj: Celoxy

Foruma Git: