• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
STRAKE
Emektar
Red Dead Redemption 2 Ön İnceleme


Arthur Morgan Hikayesi Hakkında Ne Biliyoruz?

Red Dead Redemption 2 ile bizlere sunulan Arthur Morgan hikayesi beni üzmedi diyemem, biraz üzücü bir hikaye açıkcası. Sürprizi kaçıramayacağımız için John Marston’dan daha fazla yakın hissedeceğiniz bir karakter olduğunu belirtebiliriz bence. Red Dead Redemption’dan tanıdığınız karakterlerin geçmişinde neler yaşadığını da bu oyunda çok güzel bir şekilde görebiliyorsunuz hemde gayet açık bir halde. John Marston’un kaçak yaşadığı zamanlarda karısına ve oğluna yaşattırdıklarını görebiliyorsunuzda. Gerçekten müthiş bir iş başarmış olduklarının altını çizmek gerekli.

Oyunda bazen ne yaptığınızı şaşırıyorsunuz.. Daha 5 dakika önce heyecandan öldüğünüz bir çatışmadayken bir anda kendinizi inek pisliği temizlerken bulabiliyorsunuz bence bu gayet iyi. Her ne kadar garip gelse de oyun size farklı bir atmosfer yaşatıyor ve bundan gayet memnun olabiliyorsunuz. Düşmanların yaralı yerleri ile ilgilenmeleri, rayların üzerinden geçerken takılmaları ve suya giren atın testislerinin küçülmesi gibi hem komik hem de hayran bırakan detaylar mevcut, bu gayet iyi.

Red Dead Redemption 2 oynarken bol bol at üstünde koşturmanız gerekiyor fakat bu sizi çok da yormuyor hatta tam aksine eğlendiriyor. Zaten eğer yoracak olursa hızlı seyahat seçeneğiniz de bulunuyor, buda bir ayrıcalık.


Oyun Bize Ne Diyor, Ne Anlatıyor?

Red Dead Redemption 2 inceleme sonucuna gelmeden önce, birkaç şeye daha değinmekte fayda var, hadi değinelim. Oyun boyunca sadece birkaç takip etme görevi bulunuyor. Birbirini tekrar ediyor gibi hissettiren görevler neredeyse yok denilecek kadar az sürprizi kaçırmak gibi olmasın ama bazı görevle, bir açık dünya oyununda görebileceğiniz açık ara en iyi görevler olarak gösterilebilir. Red Dead Redemption 2 sunduğu detaylar, oynanış özellikleri, görselliği ve daha nice özelliği ile birlikte, açık dünya oyunlarının önder oyunlarından başarılı olmayı başarmış. En iyisi demek çok da doğru olmaz. Açık dünya konusunda gerçekten güçlü bir rakibi daha bulunuyor sonuçta.

Red Dead Redemption serisinin ilk oyununu oynayıp oynamamış olmanızın gerekmiyor. Red Dead Redemption 2 fiyatlarının aşırı uçuk gibi hissettirdiğinin de farkındayız fakat söyleyebileceğimiz bir şey varsa o da bu oyunun her kuruşunuzu hak edeceğidir, kesinlikle pişman olmicaksınız. Seri ile alakası olmayan oyunculara da zorluk çektirmeyecektir. Açık dünya seven oyunculara sunduğu oynanış unsurları resmen büyüler nitelikte bu harika . Red Dead Redemption 2’ya aşık olmamak mümkün değil. Benim puanımı sorarsanız 8/10
Bunu ilk beğenen sen ol.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Minecraft Dungeons Detaylı İnceleme STRAKE 0 143 12-10-2022, 18:52:53
Son Mesaj: STRAKE
  Resident Evil Village Detaylı İnceleme - Sistem Gereksinimleri STRAKE 0 129 12-10-2022, 18:51:34
Son Mesaj: STRAKE
  7 Days To Die Detaylı İnceleme - Sistem Gereksinimleri STRAKE 0 134 12-10-2022, 18:51:05
Son Mesaj: STRAKE
  Dying Light 2 Detaylı İnceleme - Sistem Gereksinimleri STRAKE 0 138 12-10-2022, 18:50:39
Son Mesaj: STRAKE
  Lost Ark Detaylı İnceleme - Sistem Gereksinimleri STRAKE 0 132 12-10-2022, 18:50:05
Son Mesaj: STRAKE

Foruma Git: