STRAKE
MaxiGamer.net - Forum Kuralları
0
774
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):2 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
STRAKE
Yönetici
Forum kuralları, aşağıda belirttiğimiz şekildedir her kayıt olan kullanıcımız "hizmet sözleşmesi" gereğince bu kuralları onaylamış olarak kabul edilmektedir.

 1. Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz. Açılması durumunda konunuz yayımdan kaldırılır.
 2. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
 3. Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL , bc.vc vb.)
 4. Forumda şikayetlerinizi "Konuyu Rapor Et" butonuna tıklayarak rapor edebilirsiniz. İstek ve Önerileriniz için Öneriler & İstekler kategorisinde konu açabilirsiniz.
 5. Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Konular uygun olmayan kategoride değilse yetkililerimiz tarafından taşınır. Konu ile alakasız yorumlar ise silinerek kullanıcı uyarılır.
 6. Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.
 7. Yayımladığınız konulardan kendiniz sorumlusunuzdur. Herhangi bir telif, şikayet vb.. durumlarda MaxiGamer.net sadece aracılık yapmakla yükümlüdür. 
 8. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
 9. Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
 10. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması yasaktır.
 11. Küfür, slogan, pornografik içerik veya parti logosu içeren avatar/imza kullanmak yasaktır.
 12. Forum üzerinden paylaşılan yazılım veya dosyaların bilgisayarınızda oluşturabileceği sorunlardan MaxiGamer.net sorumlu değildir.
 13. Kullandığınız sosyal medya hesaplarında yayımladığınız veyatta katıldığınız içeriklerden sizi sorumlu tutup ceza işlemi uygulama hakkına sahibizdir. 
 14. Tanıtımını yayınladığınız veyatta özel yollardan satmaya çalıştığınız içeriğin kalitesinden ve doğurabilceği sorunlardan MaxiGamer.net sorumlu değildir. Böyle durumlarda "Şikayetim Var" kategorisinde şikayet de bulanabilirsiniz
 15. Forumda bir üyenin veyatta takipçinin huzurunu bozmak, ceza ile karşı karşıya gelmenize yol açacaktır.
 16. Paylaşılan içerikler bir başka tasarımcıya, yazılımcıya vb.. kişilere aitse yapımcı ismi silinmeden paylaşılmalıdır.
 17. Üyelik Sözleşmesi'ni kurallar kabul ettiğiniz gibi üyelik sözleşmesinide kabul etmiş sayılırsınız ve sorumluluğu üstünüze almış olursunuz.
 18. Ticaret ilanlarına ilanı açan kişiden site üzerinden hiç alışveriş yapmadan ref, güvenilir gibi mesajlar atılması yasaktır
 19. Paylaştığınız konuyu telif hakkı veyatta yasal süreç dahilinde kaldırmanız, içeriğini bozmanız veyatta konuya zarar vermeniz yasaktır.
 20. Forumdan özel mesaj yoluyla başka kullanıcılara reklam yapmak yasaktır.
 21. Sitemiz dışında da yetkili ekibimize ve/veya sitemize yaptığınız hakaretler ceza ile sonuçlanacaktır.
 22. Forum kategorileri üzerinde satış yaptığınız her ürünü yetkililer sorgulayabilir eğer yanlış bir bilgi verilmiş ise satışınızı kısmi veyatta kalıcı olarak engelleyebilir.
 23. Her kategorinin kendine ait şablonu ve kuralları vardır. Forum Kurallarını kabul eden kişiler şablona ve kurallara uygun içerik açmayı kabul etmiş demektir. Kurallara ve şablonlara uymayan kişilerin konusu silinip uyarılacaktır, eğer devam ederse ceza uygulanacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MaxiGamer.net'e Arkadaşını Kaydettir ve Steam Hesabı Kazan STRAKE 0 189 24-02-2023, 16:36:09
Son Mesaj: STRAKE
  MaxiGamer.net Yılbaşı Özel Büyük Çekiliş STRAKE 30 1,049 09-01-2023, 13:39:15
Son Mesaj: cqnbzkrt
  MaxiGamer.net - Üyelik Sözleşmesi STRAKE 0 114 10-09-2022, 12:01:38
Son Mesaj: STRAKE

Foruma Git: