Muhammet BALCI
Mafia Father Game - Online Türk Mafya Oyunu - GLOBAL
2
110
 • 1 Oy - 5 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Muhammet BALCI
Aktif Üye
 • Konular2
 • Mesajlar2
 • Rep puanı 0
[Resim: 947916825.gif]
[Resim: 2843986168.jpeg]

Online platformlar üzerinden oynanan Metin tabanlı oyunlar tüm dünya üzerinde milyonlarca kişiyi etkisi altına alıyor. Bu oyunlar MMO ve MMORPG içerikleri sayesinde devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olarak nitelendiriliyor. Ve bu oyunlara tek bir sunucu üzerinden aynı anda on binlerce oyuncu aktif olarak katılım sağlıyor. Her bir oyuncu oyun kuralları doğrultusunda kendi mücadele dünyasını kuruyor. Arkadaşları ile bir araya gelen oyuncular çoğu kez bir takım halinde hareket ederek bir güç oluşturuyor. Oyun oynarken aynı zamanda birbirleri ile iletişim kurmalarına imkan sağlayan metin tabanlı bu oyunlar arasında 2022 yılında piyasaya sürülen Mafia Father Game oyunu muhteşem Bir giriş ile bir anda dikkatleri üzerine çekiyor.

Mafia Father Game en yeni online mafya oyun olarak dijital dünyada yerini aldı. MMO ve MMORPG tutkunu olan Metin oyuncuları çok kısa sürede bu heyecan dolu mafya oyununu keşfetmeye başladı. Sizlerde çevrimiçi oynayabileceğiniz, dilerseniz tek başınıza dilerseniz bir mafya ailesi kurarak oyuna dahil olabileceğiniz bu heyecan verici oyunu oynayabilmek için Mafia Father Game Web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Mafia Father Game web sayfasına giriş yaptığınızda ilk olarak sizleri karşılayacak ekran kayıt bölümüdür. Çok hızlı bir şekilde kayıt işlemlerinizi tamamlayabilir ve suçlularla dolu bu heyecanlı dünyaya adımınızı atabilirsiniz. Eğer bir mafya babası olabilecek çok önemli becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hiç gecikmeden kendi stratejilerinizi kurabileceğiniz, kendi çete üyelerinizi seçebileceğiniz ve size özel silahları satın alarak kendi suç dünyanızı yönetebileceğiniz bu karanlık dünyada yerinizi alabilirsiniz.

[Resim: 302618572.jpeg] [Resim: 3493599109.jpeg]
Mafia Father Game Nasıl oynanır
Mafia Father Game tüm dünyada büyük ses getiren bir gangster oyun olarak çok farklı ve keyifli özelliklere sahiptir. Bu oyunu oynayabilmek için öncelikli olarak siteye giriş yapmanız ve öyle işlemlerini tamamlamanız gerekir. İlk işlemlerinizi tamamladıktan sonra artık Bir mafya babası olarak oyuna dahil olabilirsiniz. Bu oyunda düşmanlarınızı aldatarak, kaynakları soyarak yeraltına hükmedebilirsiniz. Bu büyük savaş içerisinde kendi suç çeteniz oluşturarak onlarla birlikte mücadele edebilirsiniz.

Mafia Father Game oyunu metin tabanlı olarak oynanan bir mafya oyunudur. Bu oyunda savaşarak kazanmak ve dolayısı ile hayatta kalabilmek için mücadele edilmektedir. Oyun içerisinde daha güçlü bir şekilde hareket edebilmek ve stratejik planlarınızı kusursuz bir şekilde yönetebilmek için sizlere çok geniş bir silah, zırh ve çete üyesi imkanı sunulmaktadır. Sahip olduğunuz bu donanımlar ile kendi stratejinizi belirleyebilir kuracağınız bu stratejiye ulaşabilmek için büyük bir şekilde mücadele vermeniz gerekecektir. Çete üyeleriniz ile birlikte vermiş olduğunuz mücadele itibarınızı artıracak ve sizleri lider ilan edecektir.

Mafia Father Game sitesine giriş yaparak hemen harekete geçebilir ve bu karanlık dünyaya hükmedebilen bir mafya babası olabilmek için ilk adımı atabilirsiniz.
[Resim: 677753105.png][Resim: 3175755126.png]

İMPARATORLUK I (Her bina seviye atladıkça farklı görünüme sahip olur)
[Resim: 1527058577.png]
[Resim: 4059038051.png]

İMPARATORLUK II (Her bina seviye atladıkça farklı görünüme sahip olur)
[Resim: 1613246349.png]
[Resim: 206222038.png]

maxigamer.net 
Üyelerine özel kayıt olan tüm oyunculara başlangıç için
5 ARAŞTIRMA PUANI 50 ELMAS 100 MERMİ 100 000 NAKİT HEDİYE 
Oyuncu adını konu altından yazan herkese
Bunu ilk beğenen sen ol.
Şuan Online!
Şuan Online!
STRAKE
Yönetici
Gerçekten başarılı bir oyun Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Letrakos </>
Yönetici
 • Konular84
 • Mesajlar126
 • Rep puanı 7
Güzel bir oyuna benziyor, mobil uygulama olarak yapılırsa hak ettiği değeri görür Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
[- Letrakos -]
[- İletişim -]


Foruma Git: