mroz85
Lol Rengar
0
52
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_30.jpg]

Lol Rengar


Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere "Rengar" hakkında bilgi vereceğim.

Rengar oynanabildiği zaman farklar yaratan bir şampiyondur. Rengar'ı güzel bir şekilde oynamak istiyorsanız ilk öncelikle tecrübe edinmek için videolar izleyebilirsiniz. Videolar izledikten sonra özel oyun kurarak botları kolay seviye ayarlayın ve şampiyonu o şekilde deneyerek alışmaya çalışın. Birkaç kere bu şekilde alıştırmak yaptıktan sonra botların seviyesini zorlaştırarak tekrar deneyin ve aynı şekilde alıştırma yapın. Bu dediklerimi yaptıktan sonra şampiyona alışmış olacaksınız, normal oyuna girerek şampiyonu oynama kabiliyetinizi gerçek oyunculara karşı geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra rengar'a alışmış bir şekilde normal olarak oyun oynayabilirsiniz ama siz şampiyon ile dereceye girmek istiyorsanız ve kendinizi daha fazla geliştirmek istiyorsanız şampiyonunuza "Rün ve Eşya" dizilimi yapmanız gerekiyor. Bu dizilimleri yaparken hangi bölümde oynadığınıza dikkat edin için bölümden bölüme fark oluyor, örnek olarak rengar'ı "Jungle" olarak oynarken farklı "Solo" oynarken farklı dizmeniz gerekiyor. Bu şekilde kendi tarzınızı oluşturduktan sonra kendinizi şampiyonda geliştirerek dereceye girebilirsiniz. (Not: takımda sadece sizin iyi oynamanız oyunu kurtarmayabilir unutmayın ki takım olarak oynarsanız galibiyet alma şansınız artar.

Rengarın Yetenekleri İle Yapılabilecek Kombolar

Yabani + Bola Atışı = Rengar ilk olarak bola atışı yeteneği ile düşmanı yavaşlattıktan sonra yabani yeteneği sayesinde hasar vurabilir ya da yavaşlattığı zaman takım arkadaşları ile birlikte hasar vurma şansı olabilir.
Savaş Kükremesi + Bola Atışı = Rengar bola atışı ile rakibi yavaşlattıktan sonra rakibe normal vuruşlar ile hasar verirken savaş kükremesi yeteneğini kullanarak rakibi tekrar yavaşlatabilir ve rakibi öldürme şansı yakalayabilir. (Vahşet yükü birikmişse rengar savaş kükremesi ile kitle kontrol hasarından kurtularak kaçma şansı yakalayabilir.)
Yabani + Savaş Kükremesi + Bola Atışı = Rengar bola atışı yeteneği ile rakibi yavaşlattıktan sonra yabani yeteneğiyle beraber hasar vururken takım arkadaşlarının ona yetişmesi için savaş kükremesi yeteneğini kullanıp rakibi yavaşlatabilir ayrıca vahşet yükü birikmişse kitle kontrol hasarından da kurtulabilir.
Av Heyecanı + Bola Atışı + Yabani = Rengar av heyecanı yeteneğini kullanarak etrafı kolaçan edebilir ve bu sırada takım arkadaşları bir rakibi kovalıyorsa üstüne atlayarak kritik hasar vurabilir, rakip kaçıyorsa bola atışı ile yavaşlatabilir, yabani ile tekrar hasar vurarak rakibi öldürme şansı artabilir.
Av Heyecanı + Bola Atışı = Rengar av heyecanı yeteneğini kullandıktan sonra hızlıca rakibin üstüne atlayarak kritik hasar vurabilir ve eğer rakip kaçıyorsa bola atışı ile rakibi yavaşlatarak rakibi öldürme şansını arttırabilir.

Rengar Rün Dizilimi

[Resim: galeri_MTYzN_112.png]


Rengar için rün dizilimi sizin oynama şeklinize ve oynadığınız bölüme göre değişir ama benim tavsiye ettiğim rün dizilimi budur.

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilecek bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!​
Bunu ilk beğenen sen ol.


Foruma Git: