• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular159
  • Mesajlar160
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_5.jpg]

Lol Rehber


Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere lol hakkında çeşitli bilgiler vereceğim. Lol'ü yeni başlayanlar arkadaşlarımız, oynayan arkadaşlarımız, bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için rehber şeklinde anlatacağım.

League Of Legends Nasıl Bir Oyundur?

League Of Legends "BA&MOBA" türünde olan bir oyundur. League Of Legends'i oynaması çok zevklidir fakat arada kanser olabileceğiniz, çok sinirleneceğiniz, etrafa zarar vermek isteyeceğiniz bir oyun haline dönüşebilir. Bu gibi çirkin davranışlar "Hırs"tan dolayı kaynaklanır. League Of Legends oynarken gayet sakin, huzurlu ve oyunu kazanmaya odaklanırsanız sinirlenme olasılığınız azalacaktır. Oyunu sakin bir şekilde oynarsanız ve hırs yapmadan öldükçe daha değişik kombo ve hareketler deneyerek rakibinizi yenmeye odaklanırsanız bunu sonunda başaracağınıza emin olabilirsiniz, çünkü siz istedikten ve gayret ettikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Ülkemiz de League Of Legends'in oynanma oranı yüksektir. Ülkemiz de çok tercih edilen bir oyun olmakla birlikte birçok e-spor takımları vardır.

League Of Legends'in Oynanma Mantığı Nedir?

Oyundaki mantık aslında gayet basittir. İki tane takım vardır kırmızı ve mavi olmak üzere ayrılır. Oyuna girmek için ilk öncelikle oyun modu seçtikten sonra sıraya girmeniz gerekir. Oyun size karşılaşma bulduktan sonra sesli bir bildirim gelerek "Kabul edip/Kabul etmediğinizi" sorar. Eğer kabul ederseniz sizi maç lobisine atar. Burada şampiyon seçer ve dizilimleri ayarlarsınız. Bu işlemlerden sonra oyun başlar. Sizin takımınızda iki tane kule ve bir tane inhibitör kulesi vardır. Aynı şekilde ana kalbinizi yani öldüğünüz zaman doğduğunuz yeri koruyan (Güç Çekirdeği) 2 tane kule daha vardır bu kuleler yok edildikten sonra sizin son kulenizi imha ederek rakipler oyunu kazanabilir ya da sizde aynı şekilde imha ederek oyunu kazanabilirsiniz. Tabii oyunu bunun yanı sıra etkileyen orman ve içinde doğan yaratıklar vardır. Bu yaratıklar ile oyunun kaderi değişebilir.

Oyuna Yeni Başladık, Ne Yapmalıyız? Lol Nasıl Oynanır?

Oyuna yeni başlayan kişilerin yapması gereken temel şey eğitim modunu oynamasıdır, zaten oyun otomatik olarak sizi eğitim moduna yönlendirecektir. "Eğitim" modunda size oyun temel şeyleri öğretir. Örnek olarak "Q,W,E,R" ile skill atmayı mouse ile iler, geri, sağa, sola gitmeyi öğretir. Bunları öğrettikten sonra karşınıza birkaç minyon ışınlar ve bu minyonları öldürerek nasıl altın kasabileceğinizi, nasıl kendinizi geliştirebileceğinizi öğretir. Bu aşamaları tamamladıktan sonra bir bot ile kapışarak yeteneklerinizi kullanmayı öğretir. Her şampiyonun yeteneği farklıdır. Bu eğitimi tamamladıktan sonra 3 seviye olana kadar savaş eğitiminde botlara karşı savaşabilirsiniz, çünkü oyun 3 seviyeden önce çevrimiçi oynamanıza izin vermeniz oyunu öğrenmeniz bakımından. Tüm eğitimleri tamamladıktan ve 3 seviye olduktan sonra oyunu çevrimiçi bir şekilde oynamaya hazır hale gelmişsiniz demektir. İlk çevrimiçi oyununuza girdiğiniz zaman gerçek oyunculara karşı oynadığınız için zorlanacaksınız ama birkaç oyun attıktan sonra alışacaksınız. Şimdi en önemli yere geldik oyunun mantığını, oynanışını, taktiklerini öğrendikten sonra bir şampiyon seçmeniz gerekir. Bu şampiyonu kendiniz hangi tür şampiyonları oynamaya yatkınsanız ona göre seçmelisiniz. Şampiyona alıştıktan sonra değişik şampiyonlar deneyerek onlara da alışmaya çalışabilirsiniz. Şampiyon seçmek için en önemli gereksinim size yatkın olmasıdır, bu yüzden şampiyon özelliklerini okuyarak seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çevrimiçi oyuna girmek için yapmamız gereken şey ilk olarak League Of Legends'i açmak. Açtıktan sonra seviyemizi kontrol ederek 3 olup olmadığına bakmak. Baktıktan sonra "Oyna" tuşuna basarak oyun modları kısmını açmak. Oyun modu kısmından oyun modu seçerek "Onayla" demek. "Karşılaşma Ara" diyerek oyun bulabilirsiniz ve sonra yukarıda anlattığım maddeleri tek tek uygulayabilirsiniz.

Oyun Modları Nelerdir?

League Of Legends'te 4 adet oyun modu vardır bunlar; Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk, Aram, Özel Oyun Modu. Bu modların hepsinin farklı farklı özellikleri oynama stilleri vardır. Bu oyun modları hariç yukarıda bulunan küçük bir kısım vardır ve burada; Pvp, Yapay zekaya karşı, Eğitim, Özel Oyun Kur, Özel Oyuna Katıl seçenekleri de vardır.

Pvp: Bu mod dört bölüme ayrılır; Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk, Aram, Özel Oyun Modu.

Sihirdar Vadisi oyun modu sıradan olan normal bir moddur. Bu modda oyunun işleyişi yukarıda anlattığım gibi gitmektedir. Sihirdar Vadisi'de kendi içinde dörde ayrılır. Kapalı seçim, Sıralı seçim, Dereceli Tek/Çift, Dereceli Esnek. Kapalı seçim bahsettiğim normal oyun modudur.

Sıralı seçimde iki tane olmak istediğiniz koridoru seçersiniz. İlk seçtiğiniz kesin olmasını istediğinizdir, ikincisi ise birinci seçtiğiniz olmazsa diye yedek olandır. Normal seçimden farkı maç lobisine gitmeden önce herkesin hangi koridorda olacağını bilmesidir ve bu büyük bir avantajdır. Çünkü normal oyun modunda maç lobisinde seçim yapıldığı için kavgalar oluyor, sıralı seçim ile bunun önüne geçilmiştir.

Dereceli oynayabilmek için en az 30 seviye ve 20 şampiyon sahibi olmanız gerekmektedir. Dereceli modu oyunda hangi rütbede olacağınızı belirleyen bir moddur ve Kazanma/Kaybetme oranı çok önemlidir. Bu orana göre sizi oyun bir rütbeye yerleştirir. Oyundaki rütbeler; Bronze, Silver, Gold, Platinium, Diamond ve Challenger'dır. Hiç dereceli oyun oynamamış bir kişinin şartları karşıladıktan sonra on maç oynaması gerekmektedir. Oyun bu on maç sonucunda onu Kazanma/Kaybetme oranına göre bir rütbeye atacaktır. Dereceli Tekli/Çiftli iki kişi ile girebileceğiniz bir moddur. Dereceli Esnek ise arkadaşlarınızla beraber aynı anda dört kişi ile girebileceğiniz bir oyun modudur.

Uğursuz Koruluk oyun modunda 3v3 şeklinde savaşırsınız ve oyun haritası farklıdır.

Aram oyun modunda şampiyonları siz seçmezsiniz ve herkese rastgele bir şekilde verilir, oyun haritası farklıdır.

Özel Oyun Modunda League Of Legends özel modlar oluşturarak belirli bir süreyle onu oynamanıza izin veriyor. Güzel ve değişik oyun modları ortaya çıkıyor bu sayede. Bu oyun modunu biraz daha açmak gerekise size "URF" örnek verebilirim çünkü o tarzda oyun modları daha çok yaygın oluyor.

Yapay Zekaya Karşı modunda tek kişi olarak botlara karşı savaşabilirsiniz.

Eğitim modunda başlangıç ve savaş eğitimi alabilirsiniz.

Özel Oyun modunda siz kendi odanızı kurarak özel oyun oynayabilirsiniz fakat Exp, Altın ve Mavi öz kazanamazsınız.

League Of Legends'te Rün Dizilimi Nasıl Yapılır?

[Resim: galeri_MTYzN_25.png]


Rün dizilimi yapmak için ilk öncelikle League Of Legends'e giriyoruz ve "Koleksiyon" adlı butona tıklıyoruz. Koleksiyon bölüme girdikten sonra "Rünler" adlı butona tıklıyoruz. Bize kendimiz düzenleyebileceğimiz iki adet sayfa veriliyor bundan fazlasını "RP" ile alabilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_26.png]

Burada tam 5 adet rün türü var. İsabet, Hakimiyet, Büyücülük, Azim ve İlham. Şampiyonunuza göre buradan bir tane rün türü seçiyoruz ve şampiyon özelliklerine göre rünlerimize yetenek ekliyoruz. Hakimiyet rününü anlık hasar ve hasar vuran şampiyonlar için seçebilirsiniz. İsabet rününü güçlü hasar vuran ve seri olan şampiyonlar için seçebilirsiniz. Büyücülük rününü Mana kullanan ve yetenek güçü ile oynanan şampiyonlar için seçebilirsiniz. Azim rününü destek olan şampiyonlar için seçebilirsiniz. İlham rününü can basan şampiyonlar için tercih edebilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_27.png]

Rünümüzü seçtikten sonra karşımıza böyle bir sayfa çıkıyor. İlk başta yazan "Anahtar Rünler" kısmından seçeceğiniz rünler en güçlü rünlerdendir. Bunlar doğrultusunda alttaki yardımcı rünleride "Anahtar Rünleri" destekleyecek şekilde seçmenizi tavsiye ederim. Örnek olarak rengar'a "Elektrik Ver" anahtar rününü seçtikten sonra "Ani darbe" veya "Belden aşağı" yardımcı rünleri seçilerek rengar'ın çalılara saklanıp rakibin üstüne atladığı zaman zırh deşme ve anlık hasar kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ayırca birde elektrik ver rünü ile sersemletirseniz rakibi kesme ihtimaliniz artar.

[Resim: galeri_MTYzN_28.png]

Birinci rün seçme ağacını tamamladıktan sonra yanına destek olarak verilmiş daha az seçme imkanı tanıyan rün ağacımızı da doldurmamız gerekiyor. Bu ağaçta ilk seçtiğimiz rün hariç diğer rünleri seçebiliyoruz. Burayı da şampiyonunuza uygun olarak doldurmalısınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra rün dizilimi yapmış oluyoruz.

League Of Legends'te İfade Dizilimi Nasıl Yapılır?

[Resim: galeri_MTYzN_29.png]


İfade dizilimi yapmak için ifadeniz olması gerekir. Resimde de gördüğünüz gibi ifadenin üzerine tıklayıp sürükleyerek boş olan kutulara koyabilirsiniz. İfade açmak için "RP" ile açabilirsiniz ya da "RP" ile ifade kutuları veya paketleri alarak açabilirsiniz. İfadeleri oyundayken kullandığınız zaman şampiyonunuz üzerinde gözükür.

League Of Legends'te Büyü Dizilimi Nasıl Yapar?

[Resim: galeri_MTYzN_30.png]

Büyü dizilimlerini yapmak için seviye atlamanız gerekir belirli seviyelerde yukarıda gördüğünüz büyüler tek tek açılır ve 30 seviyeye kadar tüm büyüleriniz açılmış olur. Büyüleri kullanmak için oyuna girmeden maç lobisinde iken düzenleyebilirsiniz. Bir oyunda iki tane büyü kutusu vardır. Yani yukarıda gördüğünüz büyülerden en fazla iki tanesini bir oyunda kullanabilirsiniz. Her büyünün özelliği farklıdır ve oynadığınız şampiyona göre seçmeniz gereken büyüler değişir. Sıçra adlı büyüyü rakiplerinizden kaçmak için kullanabilirsiniz. Tutuştur büyüsünü rakibiniz kaçarken canını azaltıp basarsanız yanarak ölmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden seçtiğiniz şampiyona göre kullanmanız gereken büyü, rün dizilimi, eşya dizilimi değişmektedir.

League Of Legends'te Eşya Dizilimi Nasıl Yapılır?

[Resim: galeri_MTYzN_31.png]


League Of Legends'te Eşya dizilimi yapmak için "Koleksiyon" bölümünden "Eşya" adlı bölüme tıklıyoruz. Karşımıza yukarıdaki gibi bir sayfa geliyor. Kırmızı ok ile gösterilmiş yere tıklayarak yeni eşya seti oluşturabiliyorsunuz ya da oluşturduysanız kırmızı kutu içine alınmış yere tıklayarak eşya setini düzenleyebiliriz.

[Resim: galeri_MTYzN_32.png]

Eşya setini düzenlemek istediğimizde karşımıza böyle bir sayfa çıkıyor. Bu sayfadan mavi kutu ile gösterilmiş yerden eşya setini silebiliriz. Kırmızı kutu ile gösterilmiş yerden hangi haritalarda aktif olması gerektiğini veya hangi şampiyon için kullanılması gerektiğini seçebiliriz. Yeşil ok ile gösterilmiş olun kısımda bir eşyanın üzerine basılı tutup sürükleyerek eşyayı sete ekleyebiliriz. Sarı ok ile gösterilmiş yerden hangi eşyaları seçmek istiyorsak daha hızlı bir şekilde görüntüleyebiliriz. Eşya setini tamamladıktan sonra "Kaydet" adlı butona tıklayarak oyuna girip test edebiliriz.


League Of Legends'te RP Ve Mavi Öz İle Neler Yapabiliriz?

Mavi öz oyunda seviye atladıkça kazanabildiğiniz bir oyun içi para birimidir. Mavi özü "Oyun Parası" olarak adlandırabiliriz. Mavi öz ile şampiyon açabilir, sandık açabilir totem açabiliriz. Mavi özü kazanmak için ayrıca her seviye atladığımızda düşen kutulardan çıkan şampiyon kristallerini dönüştürerek kazanabiliriz. "RP" oyuna gerçek para verilerek alınan bir para birimdir. RP ile oyundaki her şeyi alabiliriz, çoğunlukla; Şampiyon, Köstüm, Totem, Paket, İfadeler, Renk paletleri gibi bir sürü şeyi alabiliriz.

League Of Legends Takdir Sistemi Nedir?

Takdir sistemi oyunu daha güzelleştirmek, oyunculara ödüller vermek, aktifliği arttırmak üzerine getirilmiş bir sistemdir. Çünkü takdir sistemi ile oyuncuların oynama şevki artacak ve seviye kasmaya çalışacaklar. Takdir sisteminde 5 seviye var ve seviye atladıkça ödüller kazanıyorsunuz. Seviye atlamak için oynadığınız oyun bittikten ve herkesi lobiye attıktan sonra kime takdir vereceğini seçmeniz için bir ekran çıkıyor. Verebileceğiniz takdirler; Sakin kaldı, GG <3, Lider. Kimseye takdir vermeden de direk geçebiliyorsunuz. Eğer takımınızdan bir kişi size takdir verirse öteki oyuna girdiğiniz zaman çerçevenizin üzerinde takdir seviyenize göre bir süs çıkıyor. Eğer arkadaşlarınız ile birlikte girdiyseniz ve onlardan biri size takdir verdiyse süs çıkmıyor ancak beraber girdiğiniz iki arkadaşınız size takdir verirse takdir süsünü kazanabiliyorsunuz. Takdir seviyelerine göre ödüller değişiyor. Bu ödüller;

Kilitli takdir seviyesinde olan kişilere hiçbir şekilde ödül verilmiyor.

Takdirsiz seviyede olan kişilere ödül verilmiyor

Takdir seviyesi 1 olan kişilere kazandıkları oyundan anahtar düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 2 olan kişilere kazandıkları oyundan anahtar düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 2 seviye dönüm noktası olan kişilere 2 anahtar parçacığı düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 3 olan kişilere Takdir kapsülü, 3 anahtar parçacığı, rastgele totem görünümü ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 3 seviye dönüm noktası olan kişilere 2 anahtar parçacığı, takdir küresi ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 4 olan kişilere Takdir kapsülü, 4 anahtar parçacığı, rastgele ifade ve şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 4 seviye dönüm noktası olan kişilere Takdir küresi, 2 anahtar parçacığı ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 5 olan kişilere 5 anahtar parçacığı, orta çağlı twitch veya boz warwick kostümü, rastgele totem veya ifade görünümü ve şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 5 ve üzeri olan kişilere Takdir küresi, 3 anahtar parçacığı ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Not: Oyunda herhangi bir ceza alırsanız takdir seviyeniz düşebilir ve takdir seviyesindeki haklarınız kısıtlanabilir.

League Of Legends'te Arkadaş Nasıl Eklenir?

[Resim: galeri_MTYzN_33.png]


Yukarıda gördüğünüz kısımdan "+" olan yere tıklayarak arkadaş ekleyebilirsiniz ve isterseniz arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişileri de görebilirsiniz. Arama simgesinden ise arkadaşınızın adını girerek kolay bir şekilde profiline ulaşabilirsiniz.

League Of Legends'te Kulüp Nasıl Kurulur?

Kulüp kurmak için ilk öncelikle oyuna girdikten sonra "Profil" adlı butona tıklıyoruz. Profile tıkladıktan sonra "Kulüp" adlı butona tıklıyoruz. Bu kısımdan isterseniz kulüp kurabilirsiniz ya da bir kulübe katılabilirsiniz. Kulüpler çoğunlukla takım oluşturmuş ve aktif bir şekilde League Of Legends oynayan kişilerin kolaylıkla arkadaş bulup girebilmesi için kurulur ve eğer klan turnuvaları yapılırsa kulübünüz olması önemlidir.


League Of Legends'te Görevler Nedir?
 Görevler oyunun size verdiği veya bir etkinlik gelmesiyle oyuna yeni eklenen şeyleri elde etmek için yapmanız gereken şeylerdir. Görevlerde yukarıda görebileceğiniz gibi maddeler verilir. Bu maddeleri oyunda gerçekleştirdiğiniz zaman size ödül verilir. Ödülün içeriği göreve göre değişebilir.

League Of Legends'te Kombolar Nasıl Yapılır?

Her şampiyonun kendine özgü komboları vardır fakat komboları yapabilmek için ilk öncelikle komboları görmeniz gerekir. Komboları gördükten sonra yeteneklerin özelliklerini bilin ve bunu hayal gücünüzle birlikte harmanlayarak ortaya yeni kombolar değişik oynama stilleri çıkarın. Bu sayede oyundan alacağınız zevk hem artacak hemde her şampiyona özel sizin yaptığınız ve oyunu kazanmanıza yardım edece kombolarınız olacak. Örnek olarak rengar ile oynarken Q, W ve E'yi aynı anda kullanarak hem hızlı bir şekilde vahşet yükü biriktirerek rakibinizi olduğu yere sabitleyebilir ve kesmeye çalışabilirsiniz. Bu komboyu kullanırken rakibinize yakın olun ve ilk olarak E yeteneğini sonra Q yeteneğini kullanın eğer rakibiniz size hasar verirse W yeteneğiniz ile iyileşip geri kaçabilirsiniz.

League Of Legends Şampiyonlar Ve Komboları

Rengar: Pasif + Q kombosu ile rengar rakibine bir çalının içinden üzerine atlayarak ve Q ilede rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve kısa bir süreliğine de olsa koridorun hakimiyetini eline alabilir fakat her seferde bu kombo ile birlikte rakibine sağlam hasar vurursa rakibi zayıflayacaktır ve koridorun hakimiyeti rengara geçecektir.
Pasif + Q + E kombosu ile rengar rakibine çalıların içinden üzerine atlayarak Q ile sağlam bir hasar verebilir ve E yeteneği ile kaçmasını engelleyerek rakibi sersemletir ve rakibi öldürme şansı elde edebilir.
Q + E + R kombosu ile rengar rakibi ilk olarak E yeteneği ile yavaşlatır ve bir çalının içine girerek üzerine atlar. Üzerine atladıktan sonra Q yeteneği ile hasar vurur ve büyük ihtimalle E yeteneğinin süresi dolacağından bir daha kullanarak yavaşlatır. rakip kaçmaya başlarken R yeteneği ile rakibi hızlı bir şekilde takip ederek üzerine atlayarak rakibi öldürme şansını yakalayabilir.

Pyke: Pasif + Q kombusu ile ilk olarak Q yeteneğini kullanarak rakibi kendine doğru çeker ve bunu kule altında yaparsa hem rakip hasar alacak hemde pyke hasar alacaktır. Bu yeteneği uyguladıktan sonra kaçarak hızlı bir şekilde pasifi ile canını doldurabilir ve rakibin canını azaltmasıyla koridorda üstünlük kazanmış olur.
Pasif + Q + E kombosu ile pyke ilk olarak Q yeteneğini kullanarak rakibini kendine çeker ve E yeteneği ile de sersemleterek kaçmasını engeller bu sayede takım arkadaşları rakibi kesmesine yardımcı olabilir.
E + R kombosu ile pyke ilk olarak E yeteneğini kullanarak birçok rakibi sersemletir ve o sırada R yeteneğini kullanarak rakiplerinin canı belli bir seviyeden azsa rakiplerini öldürür, az değilse sağlam bir hasar vurur. Bu kombo ile birçok rakibi kesme şansınız artacaktır.

Caitlyn: Pasif + Q kombosu ile caitlyn ilk olarak pasifini biriktirdikten sonra rakibine karşı pasifi ile fazladan hasar vurabilir. Fazladan hasar vurduktan sonra hemen arkasından Q yeteneği ile de sağlam bir hasar vurarak rakibinin canını azaltır ve kısa bir süreliğine de olsa koridorda üstünlük sağlayacaktır.
Q + E kombosu ile caitlyn ilk Q yeteneğini kullanarak rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve ardından E yeteneği ile tekrardan rakibe hem hasar vurur hemde yavaşlatarak kaçabilir. Bu kombo kullanıldığında rakip kısa süreliğine de olsa geri çekilmek zorunda kalacaktır.
Q + E + R kombosu ile caitlyn ilk olarak E yeteneğini kullanarak rakibi yavaşlatır ve ardından Q yeteneği ile hasar vurur. Tahmini olarak rakibin canının %25'ini indirmiş olur. R yeteneği ile birliktede rakibe sağlam bir hasar vuracaksınız ve rakibin hem ölmesine yol açabilir hemde koridordaki üstünlüğün size geçmesini sağlayabilir.
W + E kombosu ile caitlyn kaçarken arkasından W yeteneği ile mayın bırakarak rakibin üzerine basmasına sebep olabilir ve bu sayede rakibi hem sersemletir hem de hasar vurmuş olur. Ardından E yeteneği ile kendisine doğru gelmesini yavaşlatarak rahat bir şekilde rakibinden kaçabilir.

Warwick: Q + E kombosu ile warwick ilk Q yeteneğini kullanarak rakibin üstüne atılır ve hem kendi canını doldurur hemde rakibe hasar vurur. Ardından E yeteneği ile de rakibinin kendine saldırmasını engeller ve saldırılarından daha az hasar alacak bir kalkan oluşturur. Bu sayede rakibiniz geri çekilmek zorunda kalır ve koridorun üstünlüğü size geçer.
Q + W + E kombosu ile warwick ilk W yeteneğini kullanarak etraftaki kan kokusunu alır ve çılgına döner. Bu yeteneği sayesinde warwick rakibinin canının azlık durumuna göre hareket ve saldırı hızı kazanır. Bu yetenek ile rakibine yakınlaştıktan sonra Q yeteneği ile rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve E yeteneği ile de kaçmasını engelleyebilirsiniz.
W + R kombosu ile warwick ilk olarak W yeteneğini kullanarak rakibinin kan kokusunu alır ve R yeteneği ile de rakibinin üstüne atlayarak W yeteneği ile kazandığı fazladan hasar ile rakibini kolay bir şekilde öldürebilir.

Konum burada bitiyor umarım size faydalı olabilecek bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!​
Bunu ilk beğenen sen ol.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  LoL Taktik Savaşları Kökenler ve Sınıflar (Mini Rehber) mroz85 0 74 05-11-2022, 17:16:25
Son Mesaj: mroz85

Foruma Git: