mroz85
Lol Rakip Takıma Bakma
0
36
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_6.jpg]

Lol Rakip Takıma Bakma


Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere Lol'de rakip takıma bakma hakkında bilgi vereceğim.

League Of Legends'te oyuna girdiğiniz zaman karşınıza nasıl rakipler geldiğini merak ediyor olabilirsiniz ya da canlı maçta skorların nasıl gittiğini merak ediyorsunuz ve bakmak istiyorsunuz işte bu gibi bilgiler için hazırlanmış olan ve oyunculara, maçlara ve daha birçok şeye bakabileceğiniz siteler bulunmaktadır. Öncelikle bu gibi sitelere girmeden önce iyice araştırın hepsi aynı sonuç vermiyor olabilir. Bu yüzden size çoğunlukla doğru bilgi veren siteler üzerinden oyunculara bakmayı, maç skorlarına bakmayı ve daha birçok şeyi göstereceğim.

Bu Gibi Siteler Üzerinden Nelere Bakabilirsiniz?

Yukarıda da belirttiğim gibi bu sitelerden Canlı Oyun maçlarına, Oyuncu skorlarına, Oyuncunun kendi profiline, Oyuncunun rünlerine, Oyuncunun seviyesine, Oyuncunun oynadığı maçlara, Maçlarla ilgili istatistiklere ve daha birçok şeye bakabilirsiniz. Benim düşüncem bu gibi sitelerin olması oyuncular bakımından güzel bir şey. Çünkü oyuncular karşısına gelen rakibin oynadığı maçlara, rünlerine, maçlarda dizdiği eşyalara gibi şeylere bakıp karşısındaki rakibi hakkında fikir sahibi oluyor. Fikir sahibi olduktan sonra buna göre kendi taktiklerini geliştiriyor, kendi saldırma şeklini ayarlıyor ve rakibine saldırıyor. Bu gibi sitelerin olması oyuncular arasındaki çekişmeyi, hırsı ve oyundaki eğlenceyi arttırıyor. Bu siteler sadece maçlar değil oyuncuların sıralamada olan kişilerin profiline bakmasını, rünlerine bakmasını, oynadığı maçlara bakmasını, dizdiği eşyalarına bakmasına yarıyor ve oyuncular buna göre kendilerine rün dizilimleri, eşya dizilimleri yapıp değişik kombinasyonlar denemiş oluyorlar. Bu sayede kendi dizilimlerini oluşturmuş oluyorlar ve ortaya değişik kombinasyonlar çıkıyor.

İlk sitemizden Oyuncuları arayabilirsiniz, Canlı Maç Sorgulayabilirsiniz, Canlı Maç izleyebilirsiniz. Bu site hakkında daha fazla bilgi verecek olursak birçok şeyi yapabiliyoruz.

[Resim: galeri_MTYzN_35.png]

Kırmızı ok ile gösterilen "Sihirdar Adı" yazılan bölüme arayacağımız kişinin adını yazıyoruz ve sonra hangi sunucuda olduğunu seçiyoruz ve "Ara" adlı butona tıklıyoruz. Bundan sonra kişinin profilini inceleyebilirsiniz. "Canlı Maç Arama" bölümünden oyuncu adı girerek canlı maç arayabilirsiniz. "Canlı Maç İzleme" bölümünden sunucu seçtikten sonra canlı maçları izleyebilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_36.png]

Kişinin adını girdikten sonra karşımıza böyle bir sayfa geliyor. Bu sayfadan kişinin kaç seviye olduğuna, seviyesine, oynadığı maçlara, maçlardaki istatistiklere bakabilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_37.png]

Bu sayfadan kişinin adını girdikten sonra sunucusunu seçip "Canlı Maç Ara" butonuna tıklarsanız kişinin oynadığı canlı maç hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_38.png]

Bu sayfadan sunucu seçtikten sonra "Canlı Maçları Göster" diyerek oynan canlı maçlara bakabilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_39.png]

Canlı maçları göster dedikten sonra karşımıza bu sayfa geliyor ve kişilerin aldığı şampiyonları ve özellikleri görebiliyoruz. "Maçı Canlı İzle" adlı yere tıkladıktan sonra karşımıza bir sayfa geliyor ve o sayfadaki adımları uygulayarak maçı canlı bir şekilde izleyebiliyoruz.

Aşağıda vereceğim spoiler içerisindeki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.
Alıntı:
lolsorgulama.com
Sıradaki sitemizde şampiyonlar hakkındaki bilgileri daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz aynı şekilde yine canlı maçlara bakabilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_40.png]

Bu sitede de mantık aynı yukarıda da anlattığım gibi kişinin adını girdikten sonra ve sunucusunu seçtikten sonra arama butonuna tıklamanız gerekiyor.

[Resim: galeri_MTYzN_41.png]

Kişinin profiline girdikten sonra diğer siteye göre daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yukarıda da gördüğünüz gibi kişinin karşılaşma geçmişi, maçlarda aldığı eşyalar, maç istatistikleri, oynadığı kişiler, oynadığı şampiyon istatistikleri, rünleri, oynadığı bölümler gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bence bu site detayları bakımından öteki siteye göre daha güzel bir site. Karşınızdaki kişinin profilinde daha fazla detaya ulaşabiliyorsunuz. Daha fazla detaya ulaşmanız sizin rakibinize karşı daha fazla bilgi sahibi olmanızı ve bunun sonucunda daha değişik taktikler üretip rakibinize saldırmanıza yardımcı olur.

Aşağıda vereceğim spoiler içerisindeki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.
Alıntı:
lols.gg
Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilecek bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!
Bunu ilk beğenen sen ol.


Foruma Git: