mroz85
League Of Legends Taktik Savaşları İtemleri
0
52
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_13.jpg]

League Of Legends Taktik Savaşları İtemleri

Hepinize merhaba arkadaşlar, bugün sizlere League Of Legends Taktik Savaşları İtemlerini anlatacağım. Önce, kısaca Taktik Savaşlarını hemen tanıyalım.


Taktik Savaşları Nedir, Nasıl Oynanır?

Taktik savaşları kendiniz dahil toplam 8 kişiyle oynanan bir oyundur. Her aşamada toplam 5 tur oyun oynanır. Oyun ilk başladığı zaman toplam 10 tane şampiyon ortada daire şeklinde dönerken, diğer rakiplerden 1 adet şampiyon kaçırmaya çalışırsınız. Kaçırdığınız şampiyon ile karşınıza çıkan minyonları keserek eşya düşürmeye çalışırsınız. Her tur bittiğinde sizlere bir miktar altın vererek onlar ile ekranın alt kısmında çıkan şampiyonları alırsınız. Oyun boyunca aynı özellikli şampiyonları takımınıza katarak verdikleri özellik ile takımınızı güçlendiriyorsunuz. Her 3 turda bir ortaya gidip dönen şampiyonlar arasından 1 tane almaya çalışır ve her 3 turda bir yaratıklarla kapışarak eşya düşürmeye çalışırsınız.


Taktik Savaşları Eşyaları İle Ne Yapabiliriz?

Oyunda düşürdüğünüz eşyalar ile şampiyonlara vererek onları güçlendirebilirsiniz. Normal oyundaki gibi fazla can veren Warmog's Armor, Daha kısa sürede yetenek süresinin dolmasını sağlayan Seraph's Embrace, Saldırı hızını arttıran Guinsoo's Rageblade gibi birçok eşya güçlü itemler arasında da yer alıyorlar. Tabi ki takımdaki şampiyonlarla uyumlu olduğu her itemin güçlü olduğunu unutmamakta fayda var. En iyi eşya, şampiyona en uygun olandır.


Spatula Eşyası Ne İşimize Yarar ?

Taktik savaşlarını oynuyor ya da izliyorsanız Spatula ismini illaki duymuşsunuzdur. Spatula oyundaki güçlü eşyaları yapmanızı sağlar ve birleştiği eşyaları güçlendirmeye yarar. O şampiyona olmadığı özelliği de eklemenizi sağlar.


League Of Legends Taktik Savaşları Eşyaları

Aşağıdaki görsellerde hangi eşyanın ne ile birleştirilerek hangi sonucu elde ettiğinizi görebilirsiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_14.jpg]

[Resim: galeri_MTYzN_15.jpg]

[Resim: galeri_MTYzN_16.jpg]

[Resim: galeri_MTYzN_17.jpg]

Son

Evet arkadaşlar bir konunun daha sonuna geldik. Sizlerde bu konuyu beğendiyseniz yorum olarak belirtmeyi unutmayın.​
Bunu ilk beğenen sen ol.Foruma Git: