STRAKE
League Of Legends Takdir Sistemi Nedir?
1
44
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
STRAKE
Yönetici
League Of Legends Takdir Sistemi Nedir?

Takdir sistemi oyunu daha güzelleştirmek, oyunculara ödüller vermek, aktifliği arttırmak üzerine getirilmiş bir sistemdir. Çünkü takdir sistemi ile oyuncuların oynama şevki artacak ve seviye kasmaya çalışacaklar. Takdir sisteminde 5 seviye var ve seviye atladıkça ödüller kazanıyorsunuz. Seviye atlamak için oynadığınız oyun bittikten ve herkesi lobiye attıktan sonra kime takdir vereceğini seçmeniz için bir ekran çıkıyor. Verebileceğiniz takdirler; Sakin kaldı, GG <3, Lider. Kimseye takdir vermeden de direk geçebiliyorsunuz. Eğer takımınızdan bir kişi size takdir verirse öteki oyuna girdiğiniz zaman çerçevenizin üzerinde takdir seviyenize göre bir süs çıkıyor. Eğer arkadaşlarınız ile birlikte girdiyseniz ve onlardan biri size takdir verdiyse süs çıkmıyor ancak beraber girdiğiniz iki arkadaşınız size takdir verirse takdir süsünü kazanabiliyorsunuz. Takdir seviyelerine göre ödüller değişiyor. Bu ödüller;

Kilitli takdir seviyesinde olan kişilere hiçbir şekilde ödül verilmiyor.

Takdirsiz seviyede olan kişilere ödül verilmiyor

Takdir seviyesi 1 olan kişilere kazandıkları oyundan anahtar düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 2 olan kişilere kazandıkları oyundan anahtar düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 2 seviye dönüm noktası olan kişilere 2 anahtar parçacığı düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 3 olan kişilere Takdir kapsülü, 3 anahtar parçacığı, rastgele totem görünümü ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 3 seviye dönüm noktası olan kişilere 2 anahtar parçacığı, takdir küresi ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 4 olan kişilere Takdir kapsülü, 4 anahtar parçacığı, rastgele ifade ve şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 4 seviye dönüm noktası olan kişilere Takdir küresi, 2 anahtar parçacığı ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 5 olan kişilere 5 anahtar parçacığı, orta çağlı twitch veya boz warwick kostümü, rastgele totem veya ifade görünümü ve şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Takdir seviyesi 5 ve üzeri olan kişilere Takdir küresi, 3 anahtar parçacığı ve mavi öz veya şampiyon kristali düşme ihtimali var.

Not: Oyunda herhangi bir ceza alırsanız takdir seviyeniz düşebilir ve takdir seviyesindeki haklarınız kısıtlanabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Letrakos </>
Yönetici
  • Konular84
  • Mesajlar126
  • Rep puanı 7
Ekleme: Taktir seviyesi 2'den düşük oyunculara (kilitli) dahil. Sezon sonu ödülleri verilmemektedir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
[- Letrakos -]
[- İletişim -]Foruma Git: