• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
STRAKE
Emektar
League Of Legends Şampiyonlar Ve Komboları

Rengar: Pasif + Q kombosu ile rengar rakibine bir çalının içinden üzerine atlayarak ve Q ilede rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve kısa bir süreliğine de olsa koridorun hakimiyetini eline alabilir fakat her seferde bu kombo ile birlikte rakibine sağlam hasar vurursa rakibi zayıflayacaktır ve koridorun hakimiyeti rengara geçecektir.
Pasif + Q + E kombosu ile rengar rakibine çalıların içinden üzerine atlayarak Q ile sağlam bir hasar verebilir ve E yeteneği ile kaçmasını engelleyerek rakibi sersemletir ve rakibi öldürme şansı elde edebilir.
Q + E + R kombosu ile rengar rakibi ilk olarak E yeteneği ile yavaşlatır ve bir çalının içine girerek üzerine atlar. Üzerine atladıktan sonra Q yeteneği ile hasar vurur ve büyük ihtimalle E yeteneğinin süresi dolacağından bir daha kullanarak yavaşlatır. rakip kaçmaya başlarken R yeteneği ile rakibi hızlı bir şekilde takip ederek üzerine atlayarak rakibi öldürme şansını yakalayabilir.

Pyke: Pasif + Q kombusu ile ilk olarak Q yeteneğini kullanarak rakibi kendine doğru çeker ve bunu kule altında yaparsa hem rakip hasar alacak hemde pyke hasar alacaktır. Bu yeteneği uyguladıktan sonra kaçarak hızlı bir şekilde pasifi ile canını doldurabilir ve rakibin canını azaltmasıyla koridorda üstünlük kazanmış olur.
Pasif + Q + E kombosu ile pyke ilk olarak Q yeteneğini kullanarak rakibini kendine çeker ve E yeteneği ile de sersemleterek kaçmasını engeller bu sayede takım arkadaşları rakibi kesmesine yardımcı olabilir.
E + R kombosu ile pyke ilk olarak E yeteneğini kullanarak birçok rakibi sersemletir ve o sırada R yeteneğini kullanarak rakiplerinin canı belli bir seviyeden azsa rakiplerini öldürür, az değilse sağlam bir hasar vurur. Bu kombo ile birçok rakibi kesme şansınız artacaktır.

Caitlyn: Pasif + Q kombosu ile caitlyn ilk olarak pasifini biriktirdikten sonra rakibine karşı pasifi ile fazladan hasar vurabilir. Fazladan hasar vurduktan sonra hemen arkasından Q yeteneği ile de sağlam bir hasar vurarak rakibinin canını azaltır ve kısa bir süreliğine de olsa koridorda üstünlük sağlayacaktır.
Q + E kombosu ile caitlyn ilk Q yeteneğini kullanarak rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve ardından E yeteneği ile tekrardan rakibe hem hasar vurur hemde yavaşlatarak kaçabilir. Bu kombo kullanıldığında rakip kısa süreliğine de olsa geri çekilmek zorunda kalacaktır.
Q + E + R kombosu ile caitlyn ilk olarak E yeteneğini kullanarak rakibi yavaşlatır ve ardından Q yeteneği ile hasar vurur. Tahmini olarak rakibin canının %25'ini indirmiş olur. R yeteneği ile birliktede rakibe sağlam bir hasar vuracaksınız ve rakibin hem ölmesine yol açabilir hemde koridordaki üstünlüğün size geçmesini sağlayabilir.
W + E kombosu ile caitlyn kaçarken arkasından W yeteneği ile mayın bırakarak rakibin üzerine basmasına sebep olabilir ve bu sayede rakibi hem sersemletir hem de hasar vurmuş olur. Ardından E yeteneği ile kendisine doğru gelmesini yavaşlatarak rahat bir şekilde rakibinden kaçabilir.

Warwick: Q + E kombosu ile warwick ilk Q yeteneğini kullanarak rakibin üstüne atılır ve hem kendi canını doldurur hemde rakibe hasar vurur. Ardından E yeteneği ile de rakibinin kendine saldırmasını engeller ve saldırılarından daha az hasar alacak bir kalkan oluşturur. Bu sayede rakibiniz geri çekilmek zorunda kalır ve koridorun üstünlüğü size geçer.
Q + W + E kombosu ile warwick ilk W yeteneğini kullanarak etraftaki kan kokusunu alır ve çılgına döner. Bu yeteneği sayesinde warwick rakibinin canının azlık durumuna göre hareket ve saldırı hızı kazanır. Bu yetenek ile rakibine yakınlaştıktan sonra Q yeteneği ile rakibe sağlam bir hasar vurabilir ve E yeteneği ile de kaçmasını engelleyebilirsiniz.
W + R kombosu ile warwick ilk olarak W yeteneğini kullanarak rakibinin kan kokusunu alır ve R yeteneği ile de rakibinin üstüne atlayarak W yeteneği ile kazandığı fazladan hasar ile rakibini kolay bir şekilde öldürebilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Despair </>
Emektar
  • Konular84
  • Mesajlar126
  • Rep puanı 7
League Of Legends (LOL) oyununda tüm şampiyonların kendine has oyun stili, eşya yapıları, rünleri, jungle pathingleri ve comboları mevcuttur. Pozisyondan pozisyona yapacağınız combolar değişir. Yeni bir şampiyon mainleyecekken YouTube'dan +Master üzeri yüksek elo oyuncuların maçlarını incelemenizi öneririm. Ekstra olarak bana "ÖM" veya Discord üzerinden mesaj atarak League Of Legends hakkında istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
[- Despair -]
[- İletişim -]


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  League of Legends Evolut Client Hack v6.6 (Skin Changer ve DAHASI !!!!) BAMBAM.INC 0 1,067 21-02-2023, 0:44:55
Son Mesaj: BAMBAM.INC
  League Of Legends Oyunu Nedir ? LoL Detaylı Anlatım STRAKE 0 1,038 01-02-2023, 1:05:03
Son Mesaj: STRAKE
  League Of Legends Taktik Savaşları İtemleri mroz85 0 89 05-11-2022, 17:27:42
Son Mesaj: mroz85
  League of Legends - Blitz nedir? - Blitz Faydaları - Minyon Göstergesi mroz85 0 79 05-11-2022, 17:22:25
Son Mesaj: mroz85
  League Of Legends FPS Arttırma mroz85 0 85 05-11-2022, 16:38:45
Son Mesaj: mroz85
  League Of Legends'te RP Ve Mavi Öz İle Neler Yapabiliriz? STRAKE 1 103 11-10-2022, 1:36:58
Son Mesaj: Despair

Foruma Git: