mroz85
Gta: San Andreas'ta bir seri katil: Mr. Trenchcoat - Gerçekten seri katil mi?
0
61
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_158.jpg]

Gta: San Andreas
, öyle bir oyundur ki, yaya karakterlerin bile bir hikayeleri vardır. Sizin için önem ifade etmeyen yukarıdaki karakterin, bir seri katil olduğunu söylesem ne derdiniz? En azından bir seri katil olduğu söyleniyor. Gta: San Andreas'ta bir seri katil: Mr. Trenchcoat. Yani namıdiğer: Bay Trençkot. Gta: San Andreas'ın seri katili de böyle oluyor işte [Resim: blobgrin-png.134624]

Ayrıca bu kişi, Mr. Trenchcoat'ın yanısıra Seri katil ve Undertaker olarak da anılıyor. Gerçek hayatta var olan ünlü güreşçi Undertaker ile benzerliği de dikkat çekicidir. Bu şahıs yani Mr. Trenchoat ilginç bir kişilik olup, uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyler. Üzerinde bir trençkot vardır. Herhalde bu sebepten Bay Trençkot olarak anılır.

Eğer bu karakterin söylediklerine dikkat ederseniz, bir nevi komplo teorileri falan söylemektedir. Yani komplo teorisyeni olduğunu söylesek yanlış olmaz. "Kertenkele gözlü bazı sahtekarlar"dan bahseder. Bu Reptilianlar teorisini hatırlatmaktadır. Ayrıca kendisi paranoyak olup, hafıza kaybı gibi şeyler yaşadığını iddia eder.

Bu kişi uzaylıların geldiğinden, insan kılığında olduklarından ve bazı diğer şeylerden bahseder. Ayrıca diğer yayalarla konuşmasından, kafasında birşeylerin olduğuna inanıyor. Ayrıca bazen de bir yayaya, çölün üzerinde olan ışığı görüp-görmediklerini sorar. Burda Area 69'dan bahsetmiş olması da bir ihtimaldir.

Ayrıca şöyle ilginç bir şey de var, eğer oyunda Mr. Trenchcoat'ı uzun bir süre takip eder, izlerseniz, bazen size karşı düşmanlık içeren davranışlarda bulunacak, size saldıracaktır. Ayrıca Mr. Trenchoat'ın yakınında silahla ateş ederseniz herhangi bir yere, veya kendisine silah doğrultursanız, diğer yayaların yaptığı gibi kaçmayacaktır. Mesela normal bir yayayı öldürdüğünüzde, tekrar spawn edilir. Fakat Mr. Trenchcoat, diğer yayalardan çok daha hızlı bir şekilde spawn edilmektedir.

Üstelik bu kişi gerçekten uzaylılar tarafından kaçırılmış da olabilir, yani bu da bir ihtimal. Yani geliştiriciler uzaylılar tarafından kaçırılmış birini oyuna eklemiş de olabilirler.

Fakat biz şu konuya gelelim, Seri katil teorisine.

Bu karakterin bir seri katil olduğu söylentisi, ilk kez bazı oyuncuların, bu kişinin kendilerine tüfekle ateş ettiğini söylemelerinden sonra ortaya çıkmıştır. Fakat bu söylentiler gerçek değildir. Ayrıca, bir diğer varsayıma göre, bu kişiler kendileri isyan çıkarmış olabilirler, bunun üzerine adam onlara tüfekle ateş etmiş de olabilir. Bazıları da bu kişinin Fort Carson bölgesinde yayaları bıçakladığını bildirmiştir.

Ayrıca bazı oyuncular da, Tierra Robada bölgesinde bu kişinin yayalara ateş ettiğini söylemişlerdir ki, bununla ilgili de gerçek bir kanıt bulunamamıştır.

Yani bu kişi her ne kadar çoğu insan tarafından seri katil olarak bilinse de, muhtemelen (oyun senaryosu gereği) dünya dışı varlıklarla karşılaşmış, ve bunun etkisi sonucu da böyle kafası pek yerinde olmayan biridir.

Ayrıca Bay Trençkot reisin 2 arkadaşı daha vardır. Bu şahısların da isimleri dikkat çekicidir, biri altta resmini gördüğünüz Mr. Hat yani Bay şapka,

[Resim: galeri_MTYzN_159.jpg]

Diğeri ise yine altta resmini gördüğünüz Paranoid Cowboy yani Paranoyak kovboy'dur.

[Resim: scale_1200]

Evet, bu 2 şahıs da bizim bu Trençkot reis gibi gariptirler. Şöyle ki, Bay Trençkot ile Bay Şapka tiplerini incelerseniz birbirlerine çok benzemektedirler. Ki model numaraları da aynıdır, fakat sondaki numara farklıdır sadece. Bunları bazen sokakta sohbet ederken görebilirsiniz. Trençkot, şapkaya uzaylılar ve diğer komplolar hakkında bazı şeyler söyler. Fakat Bay şapka karşılığında ona öyle şüpheli diyebileceğimiz bir şeyler söylemez.

Paranoyak kovboya gelirsek de, bu şahıs da bazen Bay trençkot ile konuşur. Bu paranoyak kovboy da garip şeyler söyler. Ayrıca Bay trençkot gibidir, bu şahıs da paranoyaktır.

Ayrıca şu da dikkat çekicidir: Şimdi oyunda, aynı iki karakterin, yani aynı model iki karakterin birbiriyle konuştuğunu görebilirsiniz. Yani bir karakter, bir yaya, kendi klonuyla sokakta konuşabilir. Fakat bu 3 karakter, asla kendi klonlarıyla konuşmaz. Yani göremezsiniz. Paranoyak kovboy denen yaya, yine kendi klonu, yani kendisiyle aynı modelde olan bir yaya ile konuşmaz. Bu Bay Şapka ve Bay trençkot için de geçerlidir. Bu da ilginç bir bilgi işte. Ayrıca bu 3 karakterin model isimleri de benzerdir.

Bay Trençkot, oyunun en ilginç yaya karakteridir dersek yanlış olmaz.... Ben de bu seri katil teorilerini araştırmak için şimdi oyuna gireceğim.... Nolur nolmaz diye [Resim: blobgrin-png.134624]
Bunu ilk beğenen sen ol.Foruma Git: