mroz85
Gta 5 Online Hızlı Para Kasma Yöntemleri
0
65
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_112.jpg]

Gta 5 Online Hızlı Para Kasma Yöntemleri


Selam dostlar, uzun bir aradan sonra sizlere az riskli, bol kazanç sağlayacağınız 5 para kazanma yönteminden bahsedeceğim.


1- Borsayla Uğraşmak
Sabır gerektiren bir para kazanma yöntemidir. Elinizde belli bir miktar sermayeniz olması gerekiyor. Borsayı aktif olarak takip edip, yatırım yapabilir ve ticari zekanızı konuşturabilirsiniz. Borsada özellikle hisse fiyatı düşen şirket veyahut firmalardan hisse satın alarak, kar elde etmeniz mümkün. Hisse fiyatı yükselen şeylere yatırım yapmanızı tavsiye etmem. Her zaman en ucuzu alın ve sabrederek değerlenmesini bekleyin. Eninde sonunda kar elde edeceksiniz.

[Resim: galeri_MTYzN_113.jpg]
2- Atm'ye Gelen Kişileri Soymak
Oyunda ATM soymak yerine, ATM'ye gelen kişileri soyabilirsiniz. Yine sabır ve biraz bekleme süresi olan bir iştir. ATM'lerin oralarda bekleyip, kişinin para çekmesini bekliyorsunuz, parasını çektikten sonra öldürüp veyahut gerekli eklentiler mevcutsa soyarak parasını alıp kaçıyorsunuz. Yakalanma riski biraz da olsa vardır. ATM'ye gelen kişilerin, normal kişilere göre daha fazla parası vardır, bu sebepten ötürü güzel kazanç sağlar.

[Resim: galeri_MTYzN_114.jpg]

3- Para Arabalarını Soymak
Eğer haritada gezmeyi seviyorsanız, bu para arabalarını bolca görmüşsünüzdür. Bu işi eğer iyi bir sürücüyseniz yapmanızı tavsiye ederim aksi takdirde sizi yakalayabilirler. Tespit ettiğiniz para arabalarının, ışıkta durmasını bekleyin. Eğer ışıkta duracağı yoksa arka kapaklarını taramak suretiyle para düşürebilirsiniz. Biraz daha risklidir lakin iyi kazanç sağlar.

[Resim: galeri_MTYzN_115.jpg]

4- Soygun Yapmak
Oyunun görevlerinde de bolca bulunan genel bir şeydir. Bir banka veyahut şirketi soyarsınız. Ana görevleri bitirdikten sonra oyunda sonsuz döngüye giren soygun görevleriyle karşılaşacaksınız, bu görevleri yapıp; soygunu tamamlayarak ciddi paralar kaldırabilirsiniz. Diğer anlattıklarıma göre biraz daha riskli bir yöntemdir lakin riskli olduğu kadar kazancı da bir o kadar fazla. Tecrübeli değilseniz, hiç bulaşmanızı tavsiye etmem; elinizdekinden de olursunuz.

[Resim: galeri_MTYzN_116.jpg]

5- Yarış veyahut Etkinlik Düzenleme
Risksiz bir şekilde para kazanma yöntemidir. Diğer şeylerden sıkılıyorsanız ve kendinize eğlence arıyorsanız, sizin için birebir bir yöntem. Etkinlik olarak benim favorim yarış düzenlemektir. Yarıştan kazanacağınız mevla, katılan kişi sayısına göre değişiyor. Aynı zamanda ciddi bir tecrübe puanı (XP) da elde ediyorsunuz. Bu yöntem ile hem eğlen hem para kazan.


Eklemek istediklerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi günler dilerim!
Bunu ilk beğenen sen ol.


Foruma Git: