mroz85
Call Of Duty Tarihinin Unutulmaz Görevleri
0
382
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):2 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
mroz85
İçerik Üreticisi
  • Konular160
  • Mesajlar161
  • Rep puanı 0
[Resim: galeri_MTYzN_183.jpg]

Merhaba Gamerlar !

Bugün sizlere Call Of Duty adlı oyunun derlemiş olduğum ve oyuncular tarafından en beğenilenunutulmaz görevlerini göstereceğim.

Spoiler'lı bir konu olacaktır sizi baştan uyarmak isterim forumun muhterem üyeleri.

Loose Ends - Call of Duty: Modern Warfare 2


[Resim: galeri_MTYzN_184.jpg]

Bu bölümü çoğu kişi bilir zaten, bizim tarafımızdan sandığımız Sheperd ihanet ediyor. Meğerse kendisi Makarov ile tüm savaşı planlayan ihanetçi ve katilin tekiymiş. Onlarca Task Force askerinin uğruna can verdiği verileri pis bir ihanet ile elimizden alıyor. Bu bölümde oynadığımız karakter ve Ghost vurularak vahşice yakılıyor.

No Russian - Call of Duty: Modern Warfare 2


[Resim: galeri_MTYzN_185.jpg]

ABD ve Rusya'yı birbirine düşürmek için yapılan haince bir görevdir. Ruslara ait bir havaalanının içinde bulunan masum sivilleri vahşi bir şekilde katleden Vladimir Makarov, sivillerin anlamaması bu vahşi katliamın sorumlusunun ABD olarak gözükmesi için ingilizce konuşmaktadırlar. Bizim oynadığımız karakter ABD ajanıdır fakat Makarov işi bitince bizide öldürür. Böylelikle her şeyin sorumlusu ABD olduğu ortaya çıkıyor.

The Battle of Pointe du Hoc - Call of Duty 2


[Resim: galeri_MTYzN_186.jpg]

Gerçekten efsane görevlerden biriydi, masa başında bu görevi oynarken gaza geliyordum ve duygusal bir görevdi. Bu görevdeki amacımız Alman askerlerinin yaptığı top atışını durdurmak ve bölgeyi ele geçirmeye çalışmaktı. Biz bölük ile saldırırken karşımızda binlerce Alman askeri ve topları vardı gerçekten zorlayıcı ve bir o kadar da güzel bir görevdi.

Demolition - Call of Duty 2


[Resim: galeri_MTYzN_187.jpg]

SSCB(Sovyet Ordusu) ile Nazi birliklerine karşı savaştığımız efsane bir görevdi. Karlı ve rüzgarlı bir havada Nazi birliklerine karşı geliyorduk, arkada ise coşkulu bir SSCB müziği ile daha da gaza geliyorduk. Daha sonra ise karargahlarında sıkıştırıp Nazi birliklerini patlatıyorduk.

"All Ghillied Up" ve "One Shot, One Kill" Görevleri - Call of Duty 4: Modern Warfare


[Resim: galeri_MTYzN_188.jpg]

Gerçekten zor ve efsane bir görevdir. McMillan ile yerlerde sürünüp bir terörist sürüsüne karşı geldiğimiz bir görevdir. Amacımız teröristlerin başı olan Imran Zakhaev'i öldürmekti fakat öldüremedik sadece kolunu koparabildik. Gerçekten stresli ve güzel bir görevdi.

Konum burada bitmiş bulunmaktadır, iyi forumlar!
Bunu ilk beğenen sen ol.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Call of Duty Serileri mroz85 0 387 06-11-2022, 12:11:21
Son Mesaj: mroz85
  Call of Duty AR Silahları mroz85 0 57 06-11-2022, 12:06:02
Son Mesaj: mroz85

Foruma Git: